Pomoc w drukowaniu

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Kura1
Posty: 15
Rejestracja: 13 gru 2017, o 10:35

Pomoc w drukowaniu

Post autor: Kura1 » 3 kwie 2020, o 18:35

Drodzy Sąsiedzi,
Potrzebuję Waszej pomocy. Chciałabym wydrukować 5 stron, które muszę wysłać do pracodawcy. Jestem po porodzie i muszę zgłosić formalnie z podpisem pewne kwestie.
Przez panujący koronawirus wszystkie punkty ksero zostały zamknięte.

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam
Sąsiadka z 81

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: Pomoc w drukowaniu

Post autor: gustarballs1983 » 3 kwie 2020, o 19:51

Z tego co się orientuję pani Jola i jej sklep z artykułami różnej maści i punktem ksero dalej jest czynny ( przynajmniej tak było do niedawna, tyle, że wczoraj nie sprawdzałem). Jej sklep jest w bloku 15 vis a vis sklepu mięsnego "U Rafała" od strony ściany z gazeciarnią. nie wiem jaki jest stopień zaawansowania opresji państwowej na jej sklep ale zawsze możesz się przejść. godziny funkcjonowania miała ostatnio skrócone z 10-18 na 10-16 także jeśli masz mniej niż 65 lat (a twierdząc po tym że chodzisz do pracy to raczej tak) to zachęcam sprawdzić po 12:00.

Wdzięczność zawsze mile widziana:
Fanty, gotówka lub w naturze :D 8-)
a tak na poważnie, następnym razem po prostu poproś, a nie afiszuj się z wdzięcznością, bo są ludzie którzy na serio będą cie ciągnąć za język :p
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

Kura1
Posty: 15
Rejestracja: 13 gru 2017, o 10:35

Re: Pomoc w drukowaniu

Post autor: Kura1 » 3 kwie 2020, o 20:34

;)
Dzięki:)

ODPOWIEDZ